تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

وصف حال تازه واردی !

  درود !

  درب دنیای ارتباطات چند روزی در آبادی کنونی ما بسته بود و کنون با روی گشاده به استقبالش آمده ایم تا باز برایتان حکایت کنیم روزگار پدیده ای خود را !!!!

  کنون که ما در اینجا وضعیت مشابه ای با هر شی و امکانات  جدید تازه ورود مثل رادیو ! تلویزیون و ماهواره و اینترنت و..... داریم درک می کنیم که چه مسئولیت سختی است جدید و تازه واردی !!!!!!!!

  با کوچکترین عکس العمل خوب و بد  ، توصیف می شوی باور می شوی و در ذهن میمانی

  و بخت با ما یار بوده و امیدوارم از این به بعد هم یار باشد و بماند و وفادار ی پیشه کند که در بین بومیان پلک بر هم زدنی اخبار جابه جا می شود و خوش به سعادت تویی که حسن رفتارت به چشمشان آمده و بد به احوالات کسی که سوء تفاهم رفتاری ات شده زبان زد خاص و عام !

  حال این همای سعادت بر روی شونه های ما نشسته و اینجا همگان ما را باور دارند و با ما به خوبی رفتار می کنند و چون خودشان خوبند و مهربان و دلسوز 

    و ما کاری جز آینه بودن انجام نداده ایم و خوبی هایشان را برگشت داده ایم به خودشان ،به چشمشان قدم سبک و خوش یمن و پرانرژی و فعال و فوت آب همه چیزجلوه پیدا کرده ایم و باور شده ایم .از موبایل و نرم افزار و اینترنت و سامانه های مختلف گرفته تا اکسل و ............!

  هر چه را هم که از بر نیستیم تلاش می کنیم تا بیابیم و کمکی کنیم و خدایمان در این امر تا کنون همراهیمان کرده و آبرویمان در این جماعت دل پاک حفظ شده است  .

  از شما پنهان نباشد ته دلمان خرسند و مسرور و مغروریم که ما را دوست دارند و توصیفاتشان همه  خوب است و با ما سر سازگاری دارند.

  در اداره بر خلاف همه جا و همیشه گوشهای ما خیلی تیز شده اند و همه چیز می شنوند و همگان متعجب اندکه ما چگونه فلان چیز را فهمیده یا شنیده ایم و گه گاه بیم آن داریم که خیالات کنند که ما از سر مقصودی گوشهایمان را تیز کرده ایم ! هر چند خدایمان شاهد است ناخواسته است و از این حیث ساده لوحانه خود را لو داده ایم !!!!!!!!!!

  اینجا بوی عطر ما هم برایشان جالب است !

  همکار امور مالیمان که سال دیگر بازنشسته می شود  کلی مقدمه چینی کردند که من ادکلان های ۹۰ هزارتومان به بالا می زنم و.... بعد با کلی شرمندگی و عذرخواهی نام عطرهای مرا پپرسیدند و قیمت خواستند  ! بعد هم شسته و روفته فرمودند :این عطری که بوش توی اتاقتان می آید قیمتش چقدر است ؟؟؟!!!! فرمودم !!! فرمودن !!!!!شرمنده دخترم اما اصلا این بو به این قیمت نمی ارزد !

  و ما نمی دانیم چرا ته دلمان ذوق مرگ شدیم از این شستگی و روفتگی !!!!!  

  همین صفا و سادگی و رو راستیشان است که از حضورمان در این جا خرسندیم دیگر !!!!!

  یا وقتی لب تابمان را بردیم اداره !!!همگان با تعجب نگاهمان می کردند ! و یک به یک پرسیدن؟ تازه خریده ایی ؟؟؟؟؟؟؟ و ما اعلام فرمودیم خیر دو سالی است داریم!!! آن هم یک به یک !!!!!!

  تا آنجا که مسئول کلیدهای اداره بی بهانه به اتاق ما آمد نگاهی متعجب به لب تاب انداخت و بعد هم با لحنی کاملا جدی و از نظر من خنده دار فرمودند لب تاپ هم که پیدا کردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  گفتم : داشتم !!!! فرمودن اینجا بهت دادند ؟؟؟؟؟؟ گفتم از خودمه ! فرمودن تازه خریدی ؟ فرمودم خیر !!!!!و ادامه داستان!خلاصه نه که اینجا لب تاب چیز جدیدی باشد که اینجا کشاورزانشان هم ایفون دارند و تب لت !!!! اما داستان این همه تعجب چیست را ما هنوز درک نکرده ایم!

   

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : تازه ,کنیم ,دارند ,اداره ,فرمودن ,کرده ,تازه واردی ,
  وصف حال تازه واردی !

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 1 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر