جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

هدف والای ما !!!!!!!

  درود !

  یک هفته ی تمام روی پروژه ایی فعالیت می کردیم که نمی دانستیم هدف آن چیست تا اینکه با بررسی های موشکافانه دریافتیم هدف اصلی ما در این پروژّ ی گروهی  دور هم بودن داشتن لحظاتی خوش و خرم در کنار دوستان گوش دادن به آهنگهای محبوب آن هم با صدای استدیو گوشی دوست جان و سر کار گذاشتن همکلاسی ها و کل کل با استاد و تجربه ی فضای شبانه دانشگاه و خوردن انواع و اقسام خوراکی های جدید و خندیدن به مقدار فراوان  و ثبت و ضبط خاطراتی برای یادآوری در اینده و تعریف برای نوه و نتیجه و آفتاب لب بوم و ... بوده و خرسندیم که ما به تمام این اهداف رسیده و جزیی از معدود کسانی هستیم که از  این پروژه نهایت استفاده را برده ایم !
  به علت صداقت پدیده ایی خود این هدف والا  را همراه با پروژه پیوست کرده و تقدیم استاد نمودیم تا دریابند چه دانشجویان کوشا و فعالی  زیر دستشان است قدر بنهند !

  همین  استاد مربوطه   روزی  در یکی از  امتحان  ها سوالی تحت عنوان کدام یک از موارد زیر غلط است  به رشته ی تحریر در آورده بودند  بنده  حقیر نیز به علت بار علمی زیاد بیش از یک مورد را شناسایی نموده و در توضیحات زیر مورد مشکوک دوم  نوشته بودیم : جلل خالق !!!!! بعد از آزمون دریافتیم  منظور  استاد گرانقدر از کدام یک غلط می باشد بیش از یک مورد بوده و ما تشخیص درست داده ایم و جلل خالق ما به حق بوده !اما استاد با نهایت انصاف فرمودند تعجب شما  همانطور که برای فاطمه  (تمبون ؟تمون ؟ ) نمی شود !برای شما هم نمره نمی گردد ! جلل خالق ما تنها نشانه ایی بود از پدیده بودن ما تا استاد مفتخر شوند به داشتن  چنین داشجویانی چون ما   !!!!!!!!!!!

  پ.ن: به علت ترافیک فکری همه ی حکایتهای پدیده ایی ما ناپدید شده اند ! کمی زمان لازم است تا ترافیک روان شود و خودنویس ما خودکار گردد !

   


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 4 تير 1389
  منبع
  برچسب ها : خالق ,مورد ,بوده ,استاد ,پروژه ,
  هدف والای ما !!!!!!!

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر